• Nocny biwak w szkole

• Ach co to był za biwak! Tyle przeróżnych atrakcji, tyle niezapomnianych wrażeń!

Zacznijmy może od podziękowań, a lista osób zaangażowanych jest naprawdę długa i mamy nadzieję, że nikogo nie pominęliśmy. Dziękujemy panu wójtowi Kubie Danielewiczowi za wsparcie i zaszczycenie nas swoją obecnością na biwaku, pani sołtys Kokocka- Gabrieli Mucha oraz nieocenionym mamom pani Joannie Delik oraz Monice Szafarczyk, które dbały aby naszym uczniom niczego nie brakowało, a o 3 rano piekły gofry do ostatniego głodomora i nie narzekały. Podziękowania należą się również pani Małgorzacie Kusy, która upiekła wspaniały sernik dla dzieci i na długo pozostanie on w naszych kubkach smakowych. Pragniemy podziękować również naszej wspaniałej bibliotekarce pani Renacie Jędrzejewskiej, której escape roomy cieszyły się wśród dzieci ogromnym zainteresowaniem, a loteria fantowa na rzecz Oliwki Zaremby przeszła nasze najśmielsze oczekiwania! Dziękujemy także, nieocenionym strażakom, którzy w tym dniu zorganizowali ognisko i nad nim czuwali. Dziękujemy pani Paulinie Gwadera za wspaniałe animacje i iluminacje, którymi dzieci były zachwycone i nie tylko one.

Dziękujemy wszystkim nauczycielom oraz rodzicom, którzy dbali o uczestników, prawidłowy, bezpieczny przebieg biwaku w miłej atmosferze. Dziękujemy naszej pani dyrektor- Monice Bobin, która zgodziła się, aby w ogóle zorganizować nocowanie w szkole. Liczymy, że za rok ponownie będziemy mieć taką możliwość. Gorące podziękowania należą się także koordynatorce całego tego przedsięwzięcia pani Hannie Reckiej, która wzięła na swoje barki organizację imprezy i coś nam się wydaje, że kolejny rok jej się to udało!

Raz jeszcze dziękujemy wszystkim!