• Dyskoteka andrzejkowa

• W piątek wieczorem w naszej szkole odbyła się dyskoteka andrzejkowa. Nie zabrakło tradycyjnych wróżb; były także tańce, konkursy, pokazy wokalnych talentów. Bawiliśmy się wspaniale!

• Dzień Misia

• Dnia 25 listopada nasze misie obchodziły swoje święto. Tego dnia zabraliśmy pluszaki do szkoły, by były z nami podczas zajęć lekcyjnych. Ten dzień uczciliśmy także śpiewem, tańcem i zabawami z misiami.

• Wybieramy choinkę

• Nasi uczniowie razem z uczniami z pozostałych szkół naszej gminy uczestniczyły w wyborze choinki, która stanie przed Urzędem Marszałkowskim w Toruniu. W lesie czekały na nich niespodzianki od pana Marszałka i Lasów Państwowych.

Z radością wspominamy i bardzo dziękujemy.

• Święto Niepodległości

• Z okazji 104 rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę spotkaliśmy się na apelu, by uczcić ten dzień refleksją nad historią i współczesnością naszego kraju. Uczniowie pięknie recytowali i śpiewali piosenki patriotyczne. Na zakończenie ósmoklasiści zaprezentowali krótki film, dzięki któremu dowiedzieliśmy się, że dzieci kochają Polskę z wielu różnych powodów.

• Dzień postaci z bajek,

pełen był niespodzianek

każdy postać miał ulubioną,

kredkami pięknie na kartce ozdobioną,

później wspólny seans i popcornu michy,

ach co to były za śmiechy i chichy.

• Przysmaki od klasy 4

• W piątek 28 października 2022 klasa 4. wraz z wychowawcą przygotowała pyszne soki owocowo-warzywne. Połączyliśmy przyjemne i zdrowe z pożytecznym. Soki oraz przygotowane ciasta i babeczki sprzedaliśmy naszym kolegom i koleżankom ze szkoły. W taki sposób dołożyliśmy cegiełkę do szczytnego celu, jakim jest zbiórka pieniędzy dla naszej Oliwki. Soki oraz słodkości przygotowane przez Rodziców smakowały wyśmienicie.

• Odwiedziny Oliwki

• W piątek odwiedziła nas Oliwka z mamą. Długo na naszą Wojowniczkę czekaliśmy, ale się doczekaliśmy To była krótka wizyta, podczas której mogliśmy osobiście powiedzieć, że oprócz pieniędzy i upominków darujemy Oliwii również nasze serca. Podarowaliśmy Oliwce kwotę 970 zł, którą uzbierała cała społeczność szkoły i przedszkola podczas różnych akcji. Dziękujemy wszystkim, którzy się do tego przyczynili a pani Kasi dziękujemy za pyszny sernik, który upiekła dla wszystkich uczniów w podziękowaniu za ich starania.