• Biwak nocny

• Kolejny udany biwak w szkole za nami. Atrakcji mieliśmy całe mnóstwo. Zaczęliśmy od kiełbasek z grilla, następnie objadaliśmy się pysznym popcornem by wreszcie skończyć na słodkiej wacie cukrowej. Postanowiliśmy spalić nieco kalorii przy wspólnych tańcach, zabawach i szaleństwach nocnych. Gdy dopadł nas "nocny głód" gorącym kursem przyjechała z Kijewa pachnąca pizza Margarita! I kiedy straciliśmy nadzieję na dalsze łasuchowanie, zjawił się zaproszony gość, pan Wójt - Kuba Danielewicz z całym mnóstwem smakowitości, za co bardzo dziękujemy.

Po kreatywnym pokazie mody nocnej udaliśmy się na poszukiwanie skarbu, które zakończyło się wielkimi emocjami i przyjazdem strażaków, którzy zapewnili nam bezpieczeństwo. Gdy bez sił udaliśmy się na spoczynek nasze pomysłowe Panie piekły nam pyszne gofry, które już od 7 rana ze smakiem zajadaliśmy. Choć niewyspani, ale szczęśliwi zostaliśmy odebrani przez rodziców, to już snujemy plany, aby powtórzyć fajną noc w szkole.

Dziękujemy Niezawodnym Rodzicom, którzy z nami tę nockę dzielili, dziękujemy również Panu Wójtowi, który corocznie nas wspiera i chętnie na biwak przybywa oraz Pani Sołtys Gabriela Mucha za wsparcie finansowe naszego biwaku.

• Dzień Głośnego Czytania

• Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania po raz pierwszy został ogłoszony przez Polską Izbę Książki we wrześniu 2001 roku, 4 miesiące po inauguracji kampanii społecznej "Cała Polska czyta dzieciom". Od tego czasu temat głośnego czytania wpisał się już na stałe w nasze życie.

Tego dnia szczególnie chcieliśmy zwrócić uwagę na głośne czytanie, stąd pomysł na "czytane" przedstawienie.

Uczniowie klas 4-7 wcielili się w bajkowe postaci z bajki"Rebeeek". Troszkę inaczej przedstawiajaceą historię żaby, która nie chciała być księżniczką, cudownie sympatycznej wiedźmy, złośliwych i ciut upiornych krasnoludów. To też historia o przyjaźni, która przetrwa nawet złe chwile. No i na koniec pojawia się Ojciec Chrzestny, który przywraca księżniczce żabią postać.

Uczniowie klas 1-3 narodzili aktorów ogromnymi brawami.

• Biegi sztafetowe

• Nasza reprezentacja zajęła 4 miejsce w biegach sztafetowych w Grzybnie! Każda zawodniczka dała z siebie wszystko - gratulacje!

Za rok na pewno będzie podium!