• Świąteczne konkursy i wigilie klasowe

• Za nami rozstrzygnięcie wielu świątecznych konkursów, wszystkim gorąco gratulujemy!

Dziś również odbyły się wigilie klasowe, które były bardzo wyczekiwane przez naszych uczniów.

• Wieczór i konkurs kolęd

• Serdecznie zapraszamy do wspólnego kolędowania w czwartek 5 stycznia od godziny 18.00 podczas Wieczoru Kolęd w sali gimnastycznej Zespołu Szkół w Unisławiu . Będzie bardzo gwarno . A to za sprawą, aż trzech kulturalnych propozycji. Gminny Ośrodek Kultury w Unisławiu zaprasza mieszakńców gminy tych małych i dużych do udziału w Przeglądzie Jasełek i Widowisk Bożonarodzeniowych (od godz. 9.30), Konkursie Kolęd i Pastorałek (od godz. 14.00) oraz Wieczorze Kolęd (od godz. 18.00).

Wydarzenie: https://fb.me/e/2yTR0F8Ls

Szczegółowe informacje dostępne na plakatach.

• Wycieczka do Fabryki Bombek Świętego Mikołaja

• W piątek wyruszyliśmy całą szkolną gromadą na wycieczkę do Fabryki Bombek św.Mikołaja w Gnieźnie. Przy okazji odwiedzin tego grodu postanowiliśmy zwiedzić również Bazylikę Prymasowską Sanktuarium św.Wojciecha i przekąsić małe co nieco w pobliskim McDonaldzie. Do domów wróciliśmy zadowoleni z kolorowymi bombkami, które wkrótce zawisną na naszych drzewkach.

• Jasełka

• Z okazji Świąt Bożego Narodzenia życzymy wszystkim zdrowia, spokoju i pomyślności w roku 2023.

• Wycieczka

• Uczniowie klas 4-8 odwiedzili dziś Gminną Izbę Pamięci w Unisławiu, a potem wybrali się na seans filmowy i pyszny posiłek.

• Konkurs ortograficzny

• Gratulacje dla Wszystkich naszych uczniów!!!

Możemy się pochwalić, że pióro wójta naszej gminy otrzymał️ Kacper w kategorii klas VII – VIII, a Sandra zajęła II miejsce w kategorii klas II- III

Brawo!

• Drogi, Święty Mikołaju,

co przychodzisz prosto ze śnieżnego raju,

pododbno dla dzieci gwiazdkę masz,

powiedz: - co Nam dzisiaj dasz?

My pamiętamy, jak w zeszłym roku,

przyszedłeś do Nas o zmroku,

miałeś z sobą mnóstwo rzeczy

i wszystko dla grzecznych dzieci!